1 / 14
Продадено
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
Слика на Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна

Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
165.58 €
157.46 €
со ДДВ Без ДДВ 149.96 €
Заштеди 8.12 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 mm приклучок (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-C (1x)
Материјали:
Челик, пластика
Број на ладилни места:
6
Специјална опрема:
Управување со кабли, темна странична плоча, поддршка за заклучување Кенсингтон
Параметри на моќност:
Стандардна поддршка за ATX, локација на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(3х), внатрешност 3,5" (3х)
Систем за ладење на вода:
Горна 120/140/240 / 280 mm, предна 120/140/240/280 / 360 mm, задна 120/140 mm
Простор за течност за ладење:
Горна 2x120 / 140 mm, предна 3x120 / 140 mm, задна 1x120 / 140 mm
Код:
SST-KL07B
Број на монтирани ладилници:
3
Пеша кг:
7.7
Ширина mm:
222
Висина mm:
510
Дебелина мм:
467
Максимална должина на картичката mm:
388
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
172
Интегрирана течност за ладење:
3х140мм
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм, 280мм, 360мм
Големина на слободни позиции за течноста за ладење:
120мм, 140мм
Производител:
SilverStone
Веб-страница на производителот:
Silverstonetek.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, микро-ATX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
4710007222485
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за куќиште SilverStone Kublai KL07, црна
157.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ