1 / 13
Продадено
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
Слика на Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно

Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
121.70 €
105.45 €
со ДДВ Без ДДВ 100.43 €
Заштеди 16.25 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (2x)
Материјали:
Алуминиум, челик
Број на ладилни места:
3
Специјална опрема:
Управување со кабли, ЛЕД контролер, осветлување, филтер за прашина, про transparentирен страничен панел
Задно светло:
Po (RGB)
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, стандардна поддршка за ATX, локација на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(2x), внатрешност 3,5" (2x)
Систем за ладење на вода:
Слот за пара 120 / 240мм, слот за прапа 120мм
Простор за течност за ладење:
За 2x120mm, за 1x120mm
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
MG-NE410_BK02
Број на монтирани ладилници:
1
Пеша кг:
7.9
Ширина mm:
190
Висина mm:
410
Дебелина мм:
390
Максимална должина на картичката mm:
330
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
160
Интегрирана течност за ладење:
1x120 mm
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 240мм
Производител:
Метална опрема
Веб-страница на производителот:
Metallicgear.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
4
EAN:
886523900337
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Metallic Gear од Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, црно
105.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ