1 / 8
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
Слика на Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно

Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.58 €
71.33 €
со ДДВ Без ДДВ 67.93 €
Заштеди 3.25 €
-5%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (1x)
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
6
Специјална опрема:
Menaxhues kabllosh, ndriçim, panele anësore transparente
Задно светло:
Po (RGB)
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(2x), внатрешност 3,5" (2x)
Систем за ладење на вода:
Преден слот 120/140 / 240мм, заден слот 120мм
Простор за течност за ладење:
Горна 2x120mm, Предна 3x120mm / 2x140mm, Задна 1x120mm
Код:
POC0000110
Број на монтирани ладилници:
1
Пеша кг:
4.3
Ширина mm:
208
Висина mm:
430
Дебелина мм:
330
Максимална должина на картичката mm:
315
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
160
Интегрирана течност за ладење:
1x120 mm RGB
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм
Производител:
FSP група
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, микро-ATX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
4713224524769
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутерски Fortron CMT151, 1x ARGB 120мм, црно
71.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ