1 / 3
Слика на Кутија за CD CaseLogic CL-CDW32
Слика на Кутија за CD CaseLogic CL-CDW32
Слика на Кутија за CD CaseLogic CL-CDW32

Кутија за CD CaseLogic CL-CDW32

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.28 €
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.82 €
-12%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Скоро секој од нас го знае CaseLogic, затоа не е неопходно да се воведе оваа компанија. Неговото заштитно пакување за производи од секаков вид е многу популарно меѓу корисниците, и со право. Широкиот опсег, исто така, вклучува кутија за ЦД / ДВД со ознака CL-CDW32. CaseLogic CL-CDW32 е обложена футрола за оптички медиуми со специјална патентирана површина ProSleeve во просториите за складирање. ProSleeve има за цел да ја зголеми заштитата на вредните податоци за оптичките медиуми и да ја минимизира можноста за гребење на чувствителната површина на медиумот. Куќиштето може да собере вкупно 32 оптички дискови.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
CL-CDW32
Код:
CL-CDW32
Лансиран:
8 јануари 2014 година, 8. 1. 2014
Производител:
CaseLogic, CaseLogic
Веб-страница на производителот:
Caselogic.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
85854016667
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за CD CaseLogic CL-CDW32
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ