1 / 1
Продадено
Слика на Raspberry Alu за Raspberry Pi 4 B, wall, црна

Raspberry Alu за Raspberry Pi 4 B, wall, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,347 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
RB-AlucaseP4+06
Доверливост:
100 %
Производител:
Малина Пи
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
P4 B
EAN:
4250236819358
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Raspberry Alu за Raspberry Pi 4 B, wall, црна
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ