1 / 5
Слика на Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1
Слика на Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1
Слика на Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1
Слика на Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1
Слика на Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1

Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.

Само уште 9
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Evolveo Tiny 1 е надворешна рамка дизајнирана за 2.5 "SATA HDD / SSD дискови со максимална висина од 9,5 mm. Тоа е рамка со алуминиумска обвивка со предна и задна пластика. Кутијата е опремена со LED диода, која ја сигнализира врската со USB -портата со осветлување и трепкање на тековниот пренос на податоци. Димензии 132 x 78 x 13 mm. Тежина 100 g.

Гаранција за производителот:
1 година
Стапка на неуспех:
Непознато
Поддржани формати:
2.5
Тип на рамка:
Странски
Пристанишна технологија:
USB 3.0 / 3.1 Gen 1
Датум на лансирање:
31. 10. 2018
Доверливост:
100 %, 99 %
EAN:
8594161339144
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за тврд диск Evolveo Tiny 1
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ