1 / 2
E shitur
Foto e Kufje SWISSTEN Ultra light UL-9, e zezë
Foto e Kufje SWISSTEN Ultra light UL-9, e zezë

Kufje SWISSTEN Ultra light UL-9, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,699 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 109 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto kufje ju ofrojnë një mikrofon me cilësi të lartë me filtër të zhurmës së ambientit dhe është e përshtatshme për ata që preferojnë rehatinë e përditshme. Ajo ofrojnë dëgjim superior me një altoparlant të shkëlqyeshëm brenda. Kufja ju ofron deri në 4 orë kohë bisede ose 100 orë kohë gatishmërie. Ajo peshojnë vetëm 9 g dhe ka një gamë deri në 10 m të lidhjes me Bluetooth.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Pa kabllo:
Mikrofon:
I integruar
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree
Komanda e zërit:
Në kufje
Kodi:
51105000
Pesha g:
9
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
4
Lansuar më:
26. 2. 2019
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
EAN:
8595217451889
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje SWISSTEN Ultra light UL-9, e zezë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo