1 / 1
E shitur
Foto e Kufje Panasonic RP-HT090E-H, të hirta

Kufje Panasonic RP-HT090E-H, të hirta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,790 MKD.
1,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,432 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kufjet kanë një tingull cilësor, i cili sigurohet nga konvertuesit audio 30 mm. Gama e frekuencës së kufjeve është 16 Hz - 22 kHz, rezistenca është 24 ohms, ndjeshmëria është 100 dB dhe konsumi maksimal i energjisë është 1000 mW. Kufjet janë të lidhura duke përdorur një kabllo prej 5 metrash, e cila përfundon me një lidhës 3.5 mm. Paketa gjithashtu përfshin një përshtatës për një lidhës 6.3 mm. Kontrolli i vëllimit gjendet në kabllo. Pesha e kufjeve është vetëm 60 gram pa kabllo.
Lansuar:
25. 10. 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RP-HT090E-H
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Panasonic
EAN:
5025232274444
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Panasonic RP-HT090E-H, të hirta
1,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo