1 / 7
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
Слика на Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели

Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.84 €
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €
Заштеди 6.76 €
-19%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Овозможете им на вашите деца пријатен и безбеден начин да слушаат музика, да гледаат филмови и да играат игри со слушалките OTL Technologies. Тие се идеални за деца на возраст од 7 и повеќе години. Оваа варијанта се заснова на дизајнот на Покемон во форма на Пикачу со неговото јапонско име на обетките. Слушалките имаат обложен мост со прилагодлива висина и наместени слушалки. Покрај тоа, нивната тежина е само 164 грама. Скоро секој може да ги носи толку удобно. Благодарение на универзалниот приклучок од 3,5 mm, тие се компатибилни со широк опсег на уреди. Ова се слушалки за деца од 7 години и возрасни со интерфејс со приклучок од 3,5 mm. Тие имаат пополнет, прилагодлив мост. Големината на звучниците е 40 mm. Тие обезбедуваат фреквентен одговор од 20 Hz - 20 kHz, импеданса од 32 оми и чувствителност од 90 dB ± 5 dB. Должината на кабелот е 1,2 m.
Гаранција за производителот:
1 година
Должина на кабел [m]:
1,2
Лансиран:
28. 1. 2022
Микрофон:
тобоган
Боја:
Бело / црно
Производител:
OTL Technologies
Веб-страница на производителот:
otltechnologies.com
EAN:
5055371621076
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки OTL Technologies Japanese Pikachu Tween, бели
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ