1 / 4
Продадено
Слика на Logitech Слушалки G332, црна боја
Слика на Logitech Слушалки G332, црна боја
Слика на Logitech Слушалки G332, црна боја
Слика на Logitech Слушалки G332, црна боја

Logitech Слушалки G332, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,090 MKD.
5,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,314 MKD.
Заштеди 1,000 MKD.
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
12. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
1
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
39
Чувствителност [dB - SLP]:
107
Игра:
По
Микрофон:
тобоган
Специјална опрема:
Намалувач (3,5 мм 4 пин до 2x 3 пин приклучок)
Тип слушатели:
слушалки
Гласовна команда:
Во слушалки
Големина на звучникот [мм]:
50
Код:
981-000757
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206081963
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Logitech Слушалки G332, црна боја
5,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ