1 / 4
Foto e Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër
Foto e Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër
Foto e Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër
Foto e Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër

Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,263 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto kufje moderne janë të dizajnuara për lojëra. Kontrollimi i volumit bëhet përmes butonit në kabllo e cila ka gjatësi 1.8 m. Kanë një konektor 3.5 mm.Përmasa e konverterit është 40 mm ndërsa frekuenca është 20 Hz - 20 kHz, impedanca 32 om, ndjeshmëria 108 dB. Përfshijnë mikrofon me ndjeshmëri - 56 dB. Mikrofoni mund të palohet. Dëgjueset kanë ngjyrë të zezë dhe të kaltër.
Lansuar:
14. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Lojë:
Mikrofon:
I palosshëm
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Komanda e zërit:
Në kabllo
Besueshmëria:
100
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
108
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Prodhuesi:
Genesis
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen
Lidhës:
3.5mm TRRS
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5901969420135
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Genesis Argon 100, zi/kaltër
1,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo