1 / 7
E shitur
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
Foto e Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë

Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13,190 MKD.
12,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10,585 MKD.
Ju kurseni 700 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kufje me stil ofrojnë komoditet perfekt për përvojën më të mirë të lojërave dhe tingullin kristal të pastër. Përveç kësaj, kufjet kanë një akseleometër të brendshëm që automatikisht i fik kufjet kur i vendosni poshtë dhe ndizen pasi t'i vendosni përsëri. Zgjat deri në 20 orë me një karikim të vetëm. Falë mikrofonit VIRTUOSO RGB të gjithëdrejtuar, të ndashëm, i cili shtyp të gjithë zhurmën, tani do të shijoni çdo lojë në maksimum. Lidhja super e shpejtë SLIPSTREAM CORSAIR WIRELESS TECHNOLOGY rrit ndjeshëm përgjigjen e frekuencës në pothuajse dyfishin e asaj të kufjeve të tjera wireless.

Lansuar:
22. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
1
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Pa kabllo:
Lojë:
Mikrofon:
I rregullueshëm, i ndashëm
Pajisje speciale:
Kabllo për karikim, kabllo për lidhje (3,5mm jack 4pin)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Sistem zërimi 7.1:
Drita e pasme:
RGB
Komanda e zërit:
Në kufje
Kabllo e lëvizshme:
Sinkronizim të RGB:
CORSAIR iCUE
Kodi:
CA-9011224-EU
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Pesha g:
370
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
10
Ndjeshmëri dB - SLP:
109
Impedancë Ohm:
32
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mënyrat e lidhjes:
1x 3,5mm, USB-A dongle
Surround sound:
7.1, po
Jetëgjatësia e paraparë e operimit [orë] "deri në":
20
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Platforma:
PC
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
EAN:
840006618898
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Corsair Virtuoso RGB Wireless, perlë
12,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo