1 / 4
Слика на Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло
Слика на Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло
Слика на Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло
Слика на Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло

Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.21 €
71.23 €
со ДДВ Без ДДВ 67.83 €
Заштеди 12.98 €
-15%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
10. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (1x)
Број на ладилни места:
8
Задно светло:
Да (бело)
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(4x), внатрешност 3,5" (2x)
Систем за ладење на вода:
Над слот од 120 / 240мм, Преден слот 120 / 240мм
Код:
M3
Број на монтирани ладилници:
2
Пеша кг:
6
Ширина mm:
210
Висина mm:
457
Дебелина мм:
407
Максимална должина на картичката mm:
330
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
165
Интегрирана течност за ладење:
LED 1x120mm + 1x120mm
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 240мм
Производител:
Залман
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
4
EAN:
8809213769825
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Zalman M3, проѕирно стакло
71.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ