1 / 12
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
Foto e Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë

Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
121.41 €
92.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 87.84 €
Ju kurseni 29.18 €
-24%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kasa elegante është i pajisur me një panel anësor transparent, ndriçim mbresëlënës RGB dhe dhe një ventilator me dritë mbresëlënëse 120 mm. Kasa ka hapësirë të mjaftueshme për një CPU heatsink deri në një lartësi prej 160 mm dhe një kartelë grafike deri në 330 mm të gjatë. Kasa dorëzohet pa furnizim me energji elektrike. Përfshihet një set i filtrave të pluhurit. Ajo gjithashtu ofron slote të brendshme 2x 3.5 " për hard disk dhe 2x 2.5 " për disqet SSD. Ventilatori i paravendosur RGB ndriçon panelin e përparmë. Ata mund të kontrollohen me një pllakë amë të pajtueshme ose përmes kontrolluesit të përfshirë. Sa për pjesën e jashtme, krijuesit zgjodhën një dizajn modern, elegant. Kasa është e pajisur me një panel anësor transparent për përdoruesit që duan të shohin në pjesën e brendshme të makinës së tyre. Ekzistojnë dy porte 2x USB 3.0 në panelin e përparmë, një port dalës për kufje dhe një port hyrës audio për mikrofonin.
Pajisje speciale:
Menaxhimi i kabllove, kontrollues LED, ndriçim, filter pluhuri, panel anësor transparent
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështetje për standard ATX, vendndodhja në fund
Sistem ftohës me ujë:
Para 120/240mm slot, prapa 120mm slot
Hapësira për ftohës:
Para 2x120mm, prapa 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
886523900344
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë Metallic Gear by Phanteks NEO Micro V2, RGB, TG, e argjendtë
92.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo