1 / 6
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
Слика на Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно

Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.96 €
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 40.08 €
Заштеди 4.87 €
-11%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MCX203B00-EVO
Лансиран:
10 ноември 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 mm приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
Горе
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на порти USB-A 2.0:
2
Број на ладилни места:
3
Димензии на кутијата:
350 x 170 x 330
Број на USB конектори:
3
Специјална опрема:
Транспарентна страна, вентилирана напред
Параметри на моќност:
Ниту еден извор на енергија, на врвот, не поддржува стандарден ATX
Број на слотови:
Екстериер 3,5 & quot; (1x), надворешен 5,25 & quot; (1x), внатрешни 2,5 & quot; (2x), внатрешни 3,5 & quot; (3х)
Слотови за течноста за ладење:
Страна 1x120mm, напред 1x80 / 120mm, задна 1x80mm
Производител:
Евроказа
Веб-страница на производителот:
Eurocase.cz
Пеша [кг]:
2.5
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Микроенергија
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
3
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
1
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
2
Поддржани формати на матични плочи:
ITX, Micro-ATX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
1
Број на слотови за картички:
4
EAN:
8592522050585
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште на EuroCase од серијата MC X203 EVO, црно
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ