1 / 13
Продадено
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште
Слика на Fractal Design Core 500 Куќиште

Fractal Design Core 500 Куќиште

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.58 €
со ДДВ Без ДДВ 71.03 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FD-CA-CORE-500-BK
Лансиран:
14 октомври 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
USB 3.0:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на ладилни места:
3
Број на фанови:
1
Димензии на кутијата:
250 x 203 x 367
Број на USB конектори:
2
Специјална опрема:
Транспарентна страна, филтер за прашина
Простор за ладилник за вода:
По
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Екстериер 5,25 "(1x), внатрешен 2,5" (3х), внатрешен 3,5 "(3х)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 2x120 / 140 mm, монтирана 1x120 mm, задна 1x120 / 140 mm
Систем за ладење на вода:
Горниот слот 120/140/240 / 280мм, заден слот 120мм
Комплет за ладење:
1x120 mm
Места за ладење:
Горна 2x120 / 140mm, заден 1x120 / 140mm
Производител:
Дизајн на фрактали
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Пеша [кг]:
4,4
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Коцка, работна површина, мини-ITX
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
3
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
1
Максимална должина на картичката [см]:
31
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
17
Поддржани формати на матични плочи:
Мини-ITX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
Број на слотови за картички:
2
EAN:
7350041082644
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fractal Design Core 500 Куќиште
74.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ