1 / 2
E shitur
Foto e Gramafon Crosley Sterling, i gjelbërt
Foto e Gramafon Crosley Sterling, i gjelbërt

Gramafon Crosley Sterling, i gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
330.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 280.10 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gramafoni Crosley është projektuar për të gjithë dashamirët e stilit të vjetër dhe muzikës me cilësi të lartë nga vitet e mëparshme. Ky gramafon është pajisur me mbulesë të palosshme për mbrojtje nga pluhuri,ofron tinguj të përsosur me ndihmën e një gjilpëre diamanti dhe luan rekorde me 33 dhe 45 rrotullime në minutë, si dne mbështet teknologjinë Bluetooth . Gjithashtu mund të përdorni hyrjen AUX 3.5 mm të integruar për të lidhur burime të tjera të sinjaleve, si MP3 ose CD players ose smartphones.
Lansuar:
14. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR6231D-GR
Prodhuesi:
Crosley
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7102442015208
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Gramafon Crosley Sterling, i gjelbërt
330.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo