1 / 4
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
Foto e Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë

Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,690 MKD.
2,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,364 MKD.
Ju kurseni 2,900 MKD.
-51%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me këtë kornizë magnetike, lehtë mund të ndryshoni pamjen e kornizës ekzistuese. Korniza është prej alumini e veshur me pluhur dhe dizajni i saj është i shumë dekorativ. Kjo kornizë është e projektuar për TV 32 "(2020) dhe ka peshë 0.6 kg. Vjen në ngjyrë të bezhë.
Lansuar:
20. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
VG-SCFT32BE/XC
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja inç:
32
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Bezhë
Vendi i prodhimit:
EAN:
8806090460357
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kornizë për Samsung për TV (2020) 32'', ngjyrë bezhë
2,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo