1 / 1
Продадено
Слика на Конвертор на сигнал LNB AB BLUE Edition, осум, 0,1 dB

Конвертор на сигнал LNB AB BLUE Edition, осум, 0,1 dB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
48.51 €
со ДДВ Без ДДВ 41.11 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Единствен универзален конвертор за примање дигитален сателитски пренос за 8 сателитски приемници. Клучни карактеристики: - Ултра HD резолуција на ТВ сигнал; - Низок опсег 9,75 GHz / висок опсег 10,60 GHz; - Влезна фреквенција: 10,70 - 11,70 GHz / 11,70 - 12,75 GHz; - Излезна фреквенција: 950 - 1950 MHz / 1100 - 2150 MHz; - Избран поларитет 13/18 V за напојување; - Должина на рачката до 40 мм; - Ниво на излезна отпорност 75 Ом; - Излезен конектор F.

Гаранција за производителот:
1 година
Број на придружни сателити:
1
Ниво на бучава [dB]:
0.1
Вид на излезни порти:
8 (осум)
EAN:
8588003817051
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Конвертор на сигнал LNB AB BLUE Edition, осум, 0,1 dB
48.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ