1 / 1
Слика на Конвертор за сигнал LNB - AB BLUE Edition, моноблок 4.3 V2, quad, 0,1dB

Конвертор за сигнал LNB - AB BLUE Edition, моноблок 4.3 V2, quad, 0,1dB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
72.96 €
71.33 €
со ДДВ Без ДДВ 60.45 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Моноблок четири -конверторот е дизајниран за прием од два сателити (ASTRA 19,2 ° E и ASTRA 23,5 ° E) и е опремен со излез за поврзување на четири сателитски приемници. Се одликува со висок профит, мала потрошувачка и квалитетна изработка. Клучни својства Прием од два сателити (ASTRA 19,2 ° E и ASTRA 23,5 ° E) Излез за четири приемници Број на бучава 0,1 dB Водоотпорна кутија Материјал отпорен на УВ зраци Поддршка за HD подготвена и 3D подготвена ЕКО пријателски Технологија со ултра низок шум Во согласност со ROHS Параметри Тип: Моноблок четири Број на бучава: 0.1dB Должина на рачката: 40 мм Поларизација: линеарна H / V Влезна фреквенција: од 10,7 GHz до 12,75 GHz Излезна фреквенција: од 950 до 2150 MHz Фреквенција L.O: 9,75 - 10,6 GHz Степени: 4,3 °

Гаранција за производителот:
1 година
Број на придружни сателити:
2
Ниво на бучава [dB]:
0.1
Вид на излезни порти:
4 (четири)
EAN:
8588005998581
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Конвертор за сигнал LNB - AB BLUE Edition, моноблок 4.3 V2, quad, 0,1dB
71.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ