1 / 4
Продадено
Слика на Конвертор за напојување енергија  Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V
Слика на Конвертор за напојување енергија  Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V
Слика на Конвертор за напојување енергија  Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V
Слика на Конвертор за напојување енергија  Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V

Конвертор за напојување енергија Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.33 €
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 35.66 €
Заштеди 3.25 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
6582
Лансиран:
23 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Максимална излезна енергија [Ш]:
400
Полнач за автомобил:
По
Производител:
Белење на белење
Боја:
Град
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5908214328789
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Конвертор за напојување енергија Whitenergy DC / AC автомобил 24V / 230V
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ