1 / 4
Продадено
Слика на Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)
Слика на Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)
Слика на Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)
Слика на Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)

Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
39.16 €
35.58 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 3.57 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, компјутери, таблети
ОС што може да се користи:
Android 6.0, iOS 11.0
Код:
2446794
Ширина mm:
175
Висина mm:
65
Дебелина мм:
153
Пеша г.:
287
Производител:
IPega
Боја:
ЦРНО
Безжичен:
По
EAN:
6987246915722
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Контролер iPega 9157 Ninja (PC, Android, iOS)
35.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ