1 / 3
E shitur
Foto e Konektor Solarix Eth.Zás 2xRJ45 STP c5e
Foto e Konektor Solarix Eth.Zás 2xRJ45 STP c5e
Foto e Konektor Solarix Eth.Zás 2xRJ45 STP c5e

Konektor Solarix Eth.Zás 2xRJ45 STP c5e

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.05 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.60 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky mbrojtës Solarix SX288 është i pajisur me dy porta RJ45 dhe është projektuar për montim në sipërfaqe. Kablloja e të dhënave pritet në bllokun e terminalit të tipit IDC 110, i cili shënohet me një ngjyre skeme sipas llojit të lidhjes, ose sipas standardit T568A ose T568B. Ky dizajn kompakt i plotëson të gjitha parametrat e përcaktuar në standardet ndërkombëtare ANSI / TIA 568, ISO / IEC 11801 dhe EN 50173 për kategorinë 5E dhe klasën e klasës D, duke përfshirë të gjitha updatet e fundit. SX288 ofron performancë të shkëlqyer, besueshmëri të lartë dhe instalohet shumë thjeshtë. Të përfshira në paketim janë etiketa plastike me ngjyrë blu dhe të kuqe për të treguar çdo port. Ekziston edhe një ngjitës filmi i dyanshëm i cili është projektuar për të lidhur me sipërfaqe të lëmuara.
Kodi i prodhuesit:
22162881
Lansuar:
7. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Solarix
EAN:
8595684700541
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Konektor Solarix Eth.Zás 2xRJ45 STP c5e
16.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo