1 / 1
Продадено
Слика на Компресиран гас COLORWAY, 300ml, многу силен, запалив

Компресиран гас COLORWAY, 300ml, многу силен, запалив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
10.30 €
9.57 €
со ДДВ Без ДДВ 8.11 €
Заштеди 0.73 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Тастатури, мобилни телефони, лаптоп, компјутер, печатари
Вид на средства за чистење:
Компресиран гас
Код:
CW-3330
Лансиран:
8. 2. 2021
Производител:
COLORWAY
Vendi i prodhimit:
Slovakia
EAN:
4823108602381
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Компресиран гас COLORWAY, 300ml, многу силен, запалив
9.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ