1 / 6
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
Слика на Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн

Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.20 €
84.33 €
со ДДВ Без ДДВ 80.31 €
Заштеди 4.87 €
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Моќен сет игра со тастатура и глушец. Тастатури: механички клипни прекинувачи, RGB позадинско осветлување со голем број ефекти во 6 области, водоотпорна конструкција, голем број кратенки на тастатура, исклучително стабилна гејмерска база против лизгање. Глувче: оптички глушец погоден и за десничари и за леваци, прекинувачи OMRON, 5000 DPI прилагодливи во 5 чекори, RGB позадинско осветлување на логото и долниот дел од глувчето. Број на копчиња 6. Време на одговор 1.000 Hz. Должина на кабел со позлатен конектор 1,8 m USB 2.0 интерфејс. Димензии 118 x 62 x 37 mm. Тежина без кабел 89 g Софтвер за прилагодување и поставување Dragon Center и за едните и за другите.

Лансиран:
4. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Конектори:
USB
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Игра:
По
Задно осветлување:
По
Код:
S11-04CS601-CLA
Внесете:
А линија
Копчиња за смена:
Висок
Ширина mm:
438
Висина mm:
38
Дебелина мм:
157
Рангирање на изгледот:
US
Боја на грбот:
RGB
Должина на кабел м:
1.8
Пеша г.:
1 042
Производител:
MSI
Тип на тастатура:
Инженерство
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4719072648008
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет тастатура и глувче MSI Vigor GK30 Combo, црн
84.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ