1 / 5
Слика на Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја
Слика на Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја
Слика на Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја
Слика на Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја
Слика на Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја

Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.83 €
61.58 €
со ДДВ Без ДДВ 58.65 €
Заштеди 3.25 €
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Сет тастатура и глувче Белешка: Нумеричката тастатура има неколку чешки симболи. Овој модерен комплет нуди непречено функционирање со 90% намалување на бучавата. Има USB приемник и се поврзува со 2,4 GHz безжични на растојание од 10 метри. Траењето на батеријата за тастатурата е 36 месеци, а за глувчето 18 месеци. Компактната тастатура вклучува нумеричка тастатура и 12 кратенки на функциите, така што имате се што ви треба на вашите прсти. Глувчето е погодно за десничари и леваци. Тенок глушец е совршено пренослив и лесно се вклопува во торба за лаптоп или џеб за продуктивност во движење. Компактниот дизајн на комплетот гарантира дека ќе можете да работите и на најмалите маси, а во исто време да имате глушец на дофат на раката.
Лансиран:
10. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Без кабел:
По
Тип на батерија:
2x ААА
Код:
920-009260
Внесете:
2-линија
Копчиња за смена:
плаша
Ширина mm:
373,5
Висина mm:
21,3
Дебелина мм:
143,9
Рангирање на изгледот:
CZ, SK
Пеша г.:
558
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Боја:
ЦРНО
Тип на тастатура:
Мембрана
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206086647
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет тастатура и глувче Logitech MK470 Slim Wireless Combo, CZ / SK, црна боја
61.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ