1 / 10
E shitur
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
Foto e Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless

Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
121.41 €
114.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 109.46 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Microsoft sjell setin e tastierës dhe maus wireless, Sculpt Ergonomic Desktop, që do ju sjell rehati maksimale me dizajnin e tyre ergonomik. Set ergonomik Në set përfshihet tastiera, numpadi dhe mausi., Tastiera Sculpt është ndarë në dy pjesë : për dorën e majtë dhe të djathtë. Numpadi është poashtu i ndarë. Dizajni ergonomik i tastierës dhe mausit janë të rëndësishme për këtë set, pasi që çdo përdorues e përdor tastierën mesatarisht 6 orë në ditë dhe 89% e tyre vuajnë nga dhimbja e kyçeve. Tastiera dhe mausi i eliminojnë këto probleme. Tastiera ka formë konvekse, pjesë të pushuar e rehatuar kyçet dhe mausi ka formë rrumbullake për kapje më të lehtë. E gjitha kjo kontribuon në reduktimin e presionit në kyçet tuaja. Tastiera Tastiera vjen e kompletuar me numpad për eksperiencë të plotë dhe afatgjate. Produkti është i përshtatshëm për sistemin operativ Windows 8. Për rehati maksimale, tastiera është pajisur me pushesin e kyçeve që mbështet kyçet në çdo moment. Tastiera ka dizajn çek. Maus Mausi ka butona bazikë dhe rrotë 4-anëshe. Butonat në pjesën e pasme të mausit ju mundësojnë navigim të shpejtë. Butoni Windows ju mundëson akses të shpejtë në dekstopin tuaj.

Kodi i prodhuesit:
L5V-00019
Lansuar:
5 Shtator 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Me maus:
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack
Numri i butonëve:
4
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Lloji i tastierës:
Membranë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
885370598896
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set tastierë + maus Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless
114.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo