1 / 1
Продадено
Слика на Комплет двоен тонер за печатачи HP CE310AD, црн

Комплет двоен тонер за печатачи HP CE310AD, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
136.32 €
129.83 €
со ДДВ Без ДДВ 110.02 €
Заштеди 6.50 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CE310AD
Лансиран:
7 март 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
MultiPack:
По
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP LaserJet Pro 100 M175nw, HP LaserJet Pro CP1025, HP LaserJet Pro CP1025nw, HP LaserJet Pro CP1025nw, HP TopShot LaserJet Pro M275
Производител:
HP
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
HP
EAN:
8861123796742
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет двоен тонер за печатачи HP CE310AD, црн
129.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ