1 / 2
Продадено
Слика на Комплет алатки Mobilly за прилагодување на мобилниот телефон
Слика на Комплет алатки Mobilly за прилагодување на мобилниот телефон

Комплет алатки Mobilly за прилагодување на мобилниот телефон

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €
Заштеди 3.25 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PCI-348
Лансиран:
17. 2. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Мобилен
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
0046708578106
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет алатки Mobilly за прилагодување на мобилниот телефон
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ