1 / 4
Продадено
Слика на Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн
Слика на Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн
Слика на Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн
Слика на Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн

Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
181.82 €
167.20 €
со ДДВ Без ДДВ 159.23 €
Заштеди 14.62 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мини компјутерот Intel NUC 11 Essential Kit NUC11ATKC2 се базира на 2-јадрен Intel Celeron N4505 процесор со фреквенција од 2 GHz (до 2,9 GHz Turbo). Можете да го проширите компјутерот со 2x DDR4 SODIMM меморија со вкупен капацитет до 32 GB со фреквенција од 2933 MHz. Има M.2 SSD слот за хард дискови. Излезот на сликата е обезбеден од графичката картичка Intel UHD. Компјутерот вклучува и USB порти (2x 3.0/3.1/3.2 Gen 1, 2x 3.1/3.2 Gen 2 и 2x 2.0), HDMI, DisplayPort, Gigabit Ethernet, Wi-Fi ac и Bluetooth. Компјутерот доаѓа без оперативен систем.
Диск оптика:
Не
Гаранција за производителот:
1 година
Веб-страница на производителот:
Intel.com
Генерација на процесори:
Езерото Тајгер - генерација 11
HDMI:
По
Тип на графичка картичка:
интегриран, интегриран, интегриран
Тип на процесор:
Intel Celeron, Intel Celeron
Графичка картичка:
Графика на Intel UHD
Број на порти USB-A 2.0:
2
Производител:
Интел
Стандарди за Wi-Fi:
Стандарди за Wi-Fi:
Бесплатни слотови за дискови::
Бесплатни слотови за дискови:
Мемориска фреквенција [MHz]::
Мемориска фреквенција [MHz]:
EAN:
5032037233439
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Миникомпјутер Intel NUC NUC11ATKC20002, Intel Celeron, Intel UHD Graphics,црн
167.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ