1 / 3
Слика на Apple Mac мини, M1, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 8-јадрен графички процесор, Big Sur, сребро (2020)
Слика на Apple Mac мини, M1, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 8-јадрен графички процесор, Big Sur, сребро (2020)
Слика на Apple Mac мини, M1, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 8-јадрен графички процесор, Big Sur, сребро (2020)

Apple Mac мини, M1, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 8-јадрен графички процесор, Big Sur, сребро (2020)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
68,385 MKD.
55,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 52,657 MKD.
Заштеди 13,095 MKD.
-20%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Боја:
сребрено
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple Mac мини, M1, 16 GB RAM, 256 GB SSD, 8-јадрен графички процесор, Big Sur, сребро (2020)
55,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ