1 / 3
E shitur
Foto e Koka rezervë për furçë dhëmbësh SENCOR SOX 001
Foto e Koka rezervë për furçë dhëmbësh SENCOR SOX 001
Foto e Koka rezervë për furçë dhëmbësh SENCOR SOX 001

Koka rezervë për furçë dhëmbësh SENCOR SOX 001

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,890 MKD.
1,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,517 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Koka zëvendësuese të pajtueshme me furça dhëmbësh Sencor Sonic Protection SOC 1x, 2x dhe 3x. Brinjët e furçës priten në formën e shkronjës W, falë së cilës dy dhëmbë pastrohen njëkohësisht. Përveç kësaj, në sajë të zvogëlimit të veçantë, fijet e furçës mund të arrijnë në vende me vështirësi të arritshme midis dhëmbëve.
Lansuar:
25. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
41007183
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Sencor
EAN:
8590669243006
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Koka rezervë për furçë dhëmbësh SENCOR SOX 001
1,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo