1 / 1
Продадено
Слика на Kingston Enterprise SSD DC450R, 2,5 ", 480 GB

Kingston Enterprise SSD DC450R, 2,5 ", 480 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
126.58 €
102.20 €
со ДДВ Без ДДВ 97.34 €
Заштеди 24.37 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2.5
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Modeli i diskut:
3D TLC, SSD
Читања на IOPS:
99 000
Записи на IOPS:
17 000
Код:
SEDC450R/480G
Ширина mm:
69,9
Висина mm:
7+
Дебелина мм:
100
Пеша г.:
92,34
Големина на диск GB::
480
Брзина на читање на МБ:
560
Брзина на пишување MB:
510
Долготрајност Трајност TBW:
285
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
EAN:
740617299731
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston Enterprise SSD DC450R, 2,5 ", 480 GB
102.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ