1 / 4
Foto e Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi
Foto e Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi
Foto e Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi
Foto e Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi

Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,690 MKD.
5,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,848 MKD.
Ju kurseni 600 MKD.
-11%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prodhuesi me famë botërore i komponentëve, kompjuterave desktop dhe laptopëve, MSI, po lanson kasën e tij kompjuterike MAG FORGE 100M. Ajo ofron një dizajn me dy dhoma, panel anësor prej xhami dhe 3 ventilatorë 120 mm të instaluar paraprakisht, dy prej të cilave kanë ndriçim RGB LED. Brenda kasës gjenden ndarje: 2x 3.5 " dhe 3-5x 2.5 " për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike është 330 mm. Lartësia e ftohësit CPU mund të jetë një maksimum 160 mm. Përdor një dizajn me dy dhoma për të ndarë burimin e energjisë nga pjesa tjetër. Ky model vjen pa një burim energjie. Dimensionet e kasës janë 421 x 210 x 499 mm. Në panelin e sipërm do të gjeni 2x lidhës USB 3.2 Gen 1, ku mund të lidhni lehtësisht pajisje të ndryshme, si mausë, tastierë, disqe të jashtme dhe pajisje të tjera, si dhe një palë 3.5 mm jack audio tradicional. Kasa është e dizajnuar për pllakat amë ATX, mATX dhe mini-ITX.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3.5mm jack (2x), USB 3.2 Gen 1 Tip-A (2x)
Materiali:
Çelik
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, kontrollues për LED, panel të përparmë me vrima, filtra pluhuri, panel anësor prej xhami
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshme 2.5" (3-5x), brendshme 3.5" (2x)
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240mm, Slot i përparmë 120/140/240mm, Slot i pasmë 120mm
Ftohës të montuar:
2x120mm RGB + 1x120mm
Vende për ftohës:
Sipër 2x120/140mm, Përpara 3x120mm/2x140mm, Prapa 1x120mm
Kodi:
306-7G03M21-809
Numri i ftohësve të montuar:
3
Pesha kg:
5,64
Gjerësia mm:
210
Lartësia mm:
499
Trashësia mm:
421
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
330
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
160
Lansuar më:
4. 1. 2020
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
7
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4719072676414
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri MSI MAG FORGE 100M, me panel anësor prej xhami, i zi
5,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo