1 / 12
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
Слика на Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно

Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
117.71 €
111.96 €
со ДДВ Без ДДВ 106.63 €
Заштеди 5.75 €
-5%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Ова е висококвалитетно куќиште за компјутер со странична плоча од калено стакло. Дизајнирано е за матични плочи со формат mATX и Mini-ITX. Неговите димензии се 432 x 215 x 393 mm. Содржи 2x 5,25" надворешни, 2x 3,5"/2,5" внатрешни* и 4x 2,5" внатрешни* слотови за HDD/SSD. Максималната должина на графичката картичка е 340 mm (со инсталиран преден вентилатор), максималната висина на ладилникот на процесорот е 170 mm и максималната должина на напојувањето е 150 mm. Има 4 слота за инсталирање картички за проширување. Куќиштето има позиции за вентилатори 3x 120 mm или 1x 140 mm + 1x 120 mm (3x 120 mm е веќе претходно инсталиран). На горниот панел има 2x USB 3.2 Gen1 тип-A, 2x 3.5 mm приклучок за аудио конектор и слот за 1x USB 3.2 Gen2 тип-C (потребен е кабел кој се продава посебно). *Пакетот вклучува 2 држачи за позиции 3,5"/2,5" и 1 држач за 2x 2,5" позиции.
Поддржани формати на матични плочи:
Micro-ATX, Mini-ITX
Вклучена е течноста за ладење:
3х120мм
Гаранција за производителот:
1 година
Влез со приклучок од 3,5 mm::
Големина на позиции за ладилници::
120mm, 140mm
Материјал на страничен зид: :
Калено стакло
Поддршка за ладилник за вода::
120мм, 140мм, 240мм
Странични зидови::
транспарентен
Специјална опрема:
Управување со кабли, филтри за прашина, проѕирна обвивка, звучна изолација
Параметри на изворот::
Параметри на изворот:
Производител:
Дизајн на фрактали
Систем за ладење на вода:
Преден слот 120/140 / 240мм, заден слот 120мм
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
USB 3.2 Gen 1 Type-A:
По
EAN:
7340172703266
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Fractal Design Pop Mini Silent Black TG Clear Tint црно
111.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ