1 / 14
E shitur
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
Foto e Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint

Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10,848 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një kasë cilësore kompjuteri. Është e pajisur me një panel anësor prej xhami. Kasa është e përshtatshëm për pllaka amë ATX, mikro ATX dhe Mini ITX. Përmasat e saj janë 424 x 210 x 475 mm. Përmban pozicione të brendshme 2x 3.5 " dhe 2x 2.5" për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike është 341 mm (360 mm pa ventilatorin e përparmë), lartësia maksimale e ftohësit CPU është 169 mm, dhe gjatësia maksimale e furnizimit me energji elektrike është 200 mm (165 mm me mbajtësin e HDD dhe ventilatorin e përparmë të instaluar). Kasa ka 7 slote për instalimin e kartave të zgjerimit. Poashtu, ka deri në 7 pozicione për ventilatorë (2x 140 mm dhe 1x 120 mm janë instaluar tashmë paraprakisht). Në panelin e përparmë ka 2x lidhës USB 3.2 Gen1 type-A, 1x lidhës USB 3.2 Gen2 type-C dhe 2x lidhës audio 3.5 mm jack.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Ocel
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur, panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240mm, Slot i përparmë 120/140/240/280/360mm, Slot i poshtëm 120mm
Hapësira për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 3x120mm/2x140mm, Spodní 1x120mm, Zadní 1x120mm
Kodi:
FD-C-MES2C-04
Numri i ftohësve të montuar:
3
Pesha kg:
8.1
Gjerësia mm:
210
Lartësia mm:
475
Trashësia mm:
424
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
341
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
169
Ftohës të integruar:
2x140mm + 1x120mm
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Lansuar:
24. 2. 2021
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x), USB-C 3.2 Gen 2 (1x)
Hapësirat e lira për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Spodní 1x120mm
Madhësia e hapësirave të lira për ftohës:
120mm, 140mm, 120mm, 140mm
3,5mm jack:
USB-A 3.2 Gen 1:
USB-C 3.2 Gen 2:
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Ngjyra:
Hirtë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
7
EAN:
12313213132312132
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuteri Fractal Design Meshify 2 Compact Gray TG Light Tint
11,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo