1 / 8
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
Слика на Куќиште-Fractal Design Node 804 црна

Куќиште-Fractal Design Node 804 црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9,096 MKD.
8,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 7,800 MKD.
Заштеди 906 MKD.
-10%

Само уште 8
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FD-CA-NODE-804-BL-W
Лансиран:
3 јуни 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на ладилни места:
10
Број на фанови:
3
Транспарентен страничен панел:
По
Димензии на кутијата:
344 x 307 x 389
Број на USB конектори:
2
Специјална опрема:
Филтер за прав, про transparentирна страна, контролер на течноста за ладење
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 & quot; (2x), внатрешни 3,5 & quot; (8x)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 4х120 / 140мм, монтирана 3х120мм, предна 4х120мм, задна 1х120 / 140мм
Систем за ладење на вода:
Горниот слот 120 / 240мм, предниот слот 240мм
Комплет за ладење:
3х120мм
Места за ладење:
Горна 4x120 / 140mm, предна 4x120mm, задна 1x120 / 140mm
Производител:
Дизајн на фрактали
Веб-страница на производителот:
Fractal-design.com
Пеша [кг]:
6
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
MicroATX
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
8
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
2
Максимална должина на картичката [см]:
32
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
16
Поддржани формати на матични плочи:
Micro-ATX, Mini-ITX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
Број на слотови за картички:
5
EAN:
7350041082019
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште-Fractal Design Node 804 црна
8,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ