1 / 1
E shitur
Foto e Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas React Plus, 64GB, 285MB/s, UHS-II, U3 + përshtatës SD + lexues kartash

Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas React Plus, 64GB, 285MB/s, UHS-II, U3 + përshtatës SD + lexues kartash

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,190 MKD.
4,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,144 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartë e memories Micro SDXC me një kapacitet 64 GB. Shpejtësia e leximit është deri në 285 MB / s, ndërsa shpejtësia e shkrimit deri në 165 MB / s. Klasat e kartës janë klasa 10, UHS II, U3, V90, A1. Të përfshirë janë përshtatësi SD dhe lexuesi i kartave micro SD - MobileLite Plus. Dimensionet e kartës janë: 11 x 15 x 1 mm. Dimensionet e përshtatësit SD janë: 24 x 32 x 2.1 mm. Dimensionet e lexuesit janë: 36.6 x 20 x 7.5 mm.
Lansuar:
12. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MLPMR2/64GB
Përshtatës:
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-II Class 3
Klasa e videos:
V90
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti GB:
64
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
EAN:
740617303315
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas React Plus, 64GB, 285MB/s, UHS-II, U3 + përshtatës SD + lexues kartash
4,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo