1 / 5
E shitur
Foto e Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)
Foto e Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)
Foto e Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)
Foto e Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)
Foto e Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)

Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
192.64 €
153.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 146.51 €
Ju kurseni 38.81 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një kartë redaktimi cilësore për transmetim dhe regjistrim deri në rezolucion 1080p në 60 korniza për sekondë. Ju lejon të regjistroni një video të pakompresuar dhe të kompresuar. Ajo lidhet me kompjuter përmes slotit PCI-E 2.0. Ajo siguron 2 porte HDMI (hyrje/dalje) dhe 2x lidhës 3.5 mm (hyrje/dalje). Përdor teknologji Plug and play.
Lansuar:
24. 10. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
E brendshme
Dizajnuar për:
Konzolë për lojë, kompjuter
Funksione:
Komente, Streaming, regjistrim i plotë HD / 60Hz
EAN:
4710710678135
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë transmetimi / regjistrimi AVerMedia Live Gamer HD 2 (GC570)
153.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo