1 / 1
Foto e Karikues USB Apple 12W

Karikues USB Apple 12W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,490 MKD.
2,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,856 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-13%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Apple është një nga kompanitë më të famshe në botë në prodhimin e pajisjeve elektronike si dhe të aksesorëve të ndryshëm. Karikuesi Apple ju mundëson që pajisjet tuaja të jenë gjithmonë të karikuara. Është shumë i vogël, i lehtë, dhe zë fare pak vend. Po ashtu do të ishte shumë më mirë sikur t'i keni dy të tilla, një për në shtëpi e një për zyre. Mund të përdoret për mbushjen e pajisjeve të ndryshme të Apple si: iPhone, iPad, iPod.
Kodi i prodhuesit:
MD836ZM/A
Lansuar:
7 Nëntor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
iPad, iPhone, iPod, celular, MP3
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Apple
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
194252025109
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues USB Apple 12W
2,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo