1 / 1
Продадено
Слика на Капак Nikon LC-46B -, 46 мм

Капак Nikon LC-46B -, 46 мм

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,317 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 27 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Прекривка
Код:
JMD00501
Доверливост:
100 %
Дијаметар mm:
46
Производител:
Nikon
EAN:
4960759902092
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Капак Nikon LC-46B -, 46 мм
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ