1 / 6
E shitur
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë
Foto e Kamerë Sony ZV-1, e zezë

Kamerë Sony ZV-1, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
64,224 MKD.
36,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31,178 MKD.
Ju kurseni 27,434 MKD.
-43%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë për krijimin e përmbajtjes profesionale të videos. Kjo kamerë ka senzor CMOS 1" me rezolucion 20.1 MPx, procesor të përparuar të imazhit BIONZ X, lente Zeiss Vario-Sonnar T * me hapje f / 1.8-2.8, fokusim automatik hibrid me 315 pika fokusi për zbulimin e fazës. Ajo ofron video 4K në 25 kps. Karakteristikat e tjera përfshijnë: modaliteti super slowmotion, aftësinë për të rrotulluar videot në modalitetin e portretit, modalitetin e figurave për të rregulluar ngjyrën e videove dhe funksionin SteadyShot duke kombinuar stabilizimin optik dhe atë dixhital. Kamera ka ekran me prekje 3 " LCD, të kthyeshëm. Mikrofon drejtues me 3 kapak ka funksion të zvogëlim të erës. Poashtu kamera ka ndryshues Bokeh, blic rrëshqitës, mbështetje për formatet RAW dhe JPEG, ISO 100 në 12800. Kamera mbështet kartat Micro SD. Ajo është e pajisur me Wi-Fi dhe Bluetooth. Përmasat e kamerës janë: 105.5 x 60 x 43.5 mm. Pesha 294 g.
Lansuar:
5. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Mikrofon i jashtëm, micro HDMI, micro USB
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Lloji i baterisë:
Akumulátor
WiFi:
Full HD:
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Smile Shutter:
Njohje e tipareve fizike:
Përmbajtja e pakos:
Adaptér ochrany proti vetru, Akumulátor, Ochrana proti vetru, USB nabíjecí kabel
Kodi:
ZV1BDI.EU
Gjerësia mm:
105,5
Lartësia mm:
60
Trashësia mm:
43.5
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
20.1
Ndjeshmëria maksimale ISO:
12 800
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3840 x 2160
Ekran me prekje touch:
Zmadhues optik i shumëfishtë:
2.7
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për 4K UHD:
Përmasat H x W mm:
105,5 x 60 x 43,5
Gjatësia maksimale fokale mm:
25.7
Gjatësia minimale fokale mm:
9,4
Diagonalja e ekranit inç:
7,5
Distanca e fokusit m:
0,05
Zmadhim digjital i shumëfishtë:
44
Pesha me pajisje shtesë g:
294
Mundësi lëvizje me kënde pjerrtësi të ndryshme:
Pesha pa bateri dhe karta g:
267
Apertura maksimale në fokusin minimal:
1.8
Apertura maksimale:
2.8
Max. sn.s při max. rozlišení:
25
Qëndrueshmëria për karikim:
Cca 260 snímku
Mbajtëse për aksesorë:
Shpejtësia minimale e shkrepjes [1 / xx s]:
2000
Arritja maksimale sn./s:
960
Shpejtësia maksimale e grilave [s]:
30
Shpejtësia sekuenciale e shkrepjes [sn./s]:
24
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Ngjyra:
Zezë
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor RS
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Bluetooth:
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar
EAN:
501349338957121
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë Sony ZV-1, e zezë
36,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo