1 / 8
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9
Foto e Videokamerë për veturë LAMAX C9

Videokamerë për veturë LAMAX C9

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9,890 MKD.
8,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7,534 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

LAMAX C9 është një videokamerë me cilësi të lartë, rezolucion 2K, 150 °, kënd shikimi dhe ekran me diagonale 2.7 "TFT. LAMAX C9 mund të xhirojë video deri në 2560 × 1080 piksela me shpejtësi të kornizës 30 FPS që ju lejon të kapni edhe objektet më të shpejta. Poashtu, LAMAX C9 përmban një sistem të zgjuar LDWS (Lane Departure Warning System) që ju njofton nëpërmjet zërit dhe imazhit kur ka lëvizje, si dhe siguron vizion nate për xhirim edhe gjatë natës. Përveç kësaj, karakteristikat tjera të kësaj kamere janë: tregues shpejtësie, zbulimin e shpejtësisë së kamerave, GPS dhe orarin e pushimit. Për më shumë, kamera ka një memorie operuese 64GB për regjistrim të videove, si dhe përdor lidhjen mikroUSB. Kamera është e lehtë për t'u instaluar në xham ose panel, dhe vjen me një mbajtës qelqi me një modul GPS dhe një karikues makinash.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i kamerës:
Për makinë
Incizim zëri:
Fotografi digjitale:
Aspekt 169:
GPS:
Incizim:
Detektim të lëvizjes:
Enkriptim i të dhënave:
Full HD:
Sensor G:
WDR:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Ngjyra:
Zezë
Shtrirja maksimale [°]:
150
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Teknologjia:
Mini USB
Formatet e kompresimit të videove :
MP4
Rezolucioni maksimal i videos:
2560 x 1080 (30fps)
Data e lansimit:
22. 11. 2018
Besueshmëria:
100 %, 91 %, 93 %, 92 %
EAN:
8594175352160
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videokamerë për veturë LAMAX C9
8,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo