1 / 6
Продадено
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
Слика на Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн

Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58,190 MKD.
56,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 47,534 MKD.
Заштеди 2,100 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Пакување:
Тело со леќа
Медиуми за снимање:
SD, SDHC, SDXC
Бајонет:
Канон EF, Канон EF-S
Број на точки на фокус:
9
Видео компресија:
H.264
Исчистете ја сликата:
По
Тип на батерија:
Ли-јон
Интегриран блиц:
По
Код:
3454C002
Ефективна резолуција на сензорот Mpx:
24,1
Максимална ISO чувствителност:
25600
Максимална резолуција на видеа со пиксели:
3240 x 2160 (25fps)
Резолуција на пиксел екран:
1 040 000
Екран што може да се преклопи:
По
Екран на допир:
По
Пеша г.:
449
Димензии H x W mm:
122,4 x 92,6 x 69,8
Дијагонала на инчен екран:
3
Ширина на сензорот mm:
22,3
Висина на сензорот mm:
14,9
Максимална големина на пиксел на фотографијата:
6000 x 4000
Максимален број на слики fps:
5
Покривање на рамката:
95
X-Sync синхронизација на блиц:
1/200
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
ЦРНО
Тип на сензор:
CMOS
Големина на сензорот:
APS-C
Форматот е фајлвев:
JPEG, RAW
Брзина на затворање:
1/4000
Видео формати:
MOV, MP4
Аудио формати и датотеки:
AAC, PCM lineare
Максимална ISO - видео чувствителност:
12 800
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дигитален фотоапарат Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, црн
56,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ