1 / 6
E shitur
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
Foto e Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë

Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
945.62 €
893.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 757.30 €
Ju kurseni 52.00 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon po lançon një SLR kompakt digjital EOS që ofron pajisje pa kompromise, cilësore dhe shpejtësi për të gjithë entuziastët. Kjo mrekulli e vogël dhe kompakte kombinon kamerat më të mira SLR kompakte dhe digjitale në një lidhje ideale. Gjithashtu e përfshirë në paketim është një lente portative që definitivisht nuk do t'ju kufizojë me lehtësinë e saj. Qendra e Canon EOS 250D është procesori i imazhit DIGIC 8, i cili mund të arrijë edhe më shumë nga çdo piksel. Imazhi që rezulton ka zhurmë më të ulët dhe përmbajtje të shkëlqyer dinamike dhe ju jep liri më kreative, madje edhe në dritë të ulët. Sensori 24,1 milionë CMOS ju mundëson të kapni çdo detaj. Gjithashtu, kamera përmban një LCD të madh 3 "që mund të rrotullohet në çdo kënd. Kjo ju lejon të shprehni lehtësisht synimet tuaja kreative dhe të krijoni të shtëna të përkryera nga kënde krejtësisht të ndryshme. Kamera mbështet Wi-Fi, Bluetooth, RAW, JPEG, printim direkt dhe karta micro SD. Ajo ka një bateri lithium-ion LP-E17. Dimesnionet e saj janë 122.4 x 92.6 x 69.8 mm dhe peshon 449 g. E përfshirë është gjithashtu një lente Canon EF-S 18-55mm f / 4-5.6 IS STM.
Lansuar:
13. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Paketimi:
Trup me një lente
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Kompresim të videove :
H.264
Imazh i kthjellët:
Lloji i baterisë:
Li-ion
Blic të integruar:
Kodi:
3454C002
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
24,1
Ndjeshmëria maksimale ISO:
25600
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3240 x 2160 (25fps)
Rezolucioni i ekranit piksel:
1 040 000
Ekran i palueshëm lëvizshëm:
Ekran me prekje touch:
Pesha g:
449
Përmasat H x W mm:
122,4 x 92,6 x 69,8
Diagonalja e ekranit inç:
3
Gjerësia e senzorit mm:
22,3
Lartësia e senzorit mm:
14,9
Madhësia maksimale e fotos piksel:
6000 x 4000
Numri maksimal i imazheve fps:
5
Mbulim i kuadros:
95
Sinkronizimi i blicit X-Sync s:
1/200
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Formati i videove:
MOV, MP4
Formati i fajlleve audio:
AAC, PCM lineare
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
12 800
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM, e zezë
893.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo