1 / 1
Продадено
Слика на Sencor Калкулатор SEC 150 BU

Sencor Калкулатор SEC 150 BU

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 6.50 €
-34%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SEC 150 BU
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
80 x 150 x 15
Број на прикажани цифри:
12
Rreshta në ekran: :
2
Производител:
Сензор
Боја:
Сина
EAN:
8590669181513
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sencor Калкулатор SEC 150 BU
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ