1 / 3
Продадено
Слика на Калкулатор Canon F-715SG
Слика на Калкулатор Canon F-715SG
Слика на Калкулатор Canon F-715SG

Калкулатор Canon F-715SG

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
5730B003AA
Лансиран:
13 март 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Број на прикажани цифри:
12
Батерија:
LR44
Пеша:
124
Редови на екранот:
2
Слот за батерија:
LR44
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
Бело, сино
Резолуција на екранот:
61 x 25
EAN:
4960999810799
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Калкулатор Canon F-715SG
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ