1 / 2
Foto e Kalkulator Casio MS 20 UC PK, rozë
Foto e Kalkulator Casio MS 20 UC PK, rozë

Kalkulator Casio MS 20 UC PK, rozë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.15 €
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €
Ju kurseni 3.24 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky kalkulator do t'ju pëlqejë jo vetëm atyre që pëlqejnë modelin e ngjyrave në të cilin është bërë. Pajisja krenohet me një ekran të madh që ofron hapësirë për një ekran 12-shifror. Funksionet themelore përfshijnë praninë e një butoni korrigjimi, një llogaritje të rrënjës katrore, një buton të dyfishtë zero dhe një buffer. Disa veçori janë gjithashtu të disponueshme për tregtarët dhe llogaritarët. Pajisja gjithashtu ofron disa funksione biznesi siç është llogaritja e TVSH-së dhe fitimit. Ekziston një funksion tre-shifror i shënuar me presje. Furnizimi i dyfishtë me energji (falë baterisë dhe panelit diellor) është një nga karakteristikat e këndshme që do të sigurojë funksionim afatgjatë. Dimensionet e kalkulatorit janë: 23 x 105 x 149.5 mm. Pesha: 110 g. Bateria: 1x LR1130.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
4549526700026
Kodi:
4549526700026
Ngjyra:
Rozë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përcaktimi:
Për tavolinë
Përmasat [mm]:
105 x 149.5 x 23
Pesha [g]:
110
Prodhuesi:
Casio, Casio
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
N
Sloti/vendi i baterisë:
LR1130
Thellësia [mm]:
23
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
EAN:
4549526612749
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kalkulator Casio MS 20 UC PK, rozë
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo