1 / 2
Foto e Kalkulator Casio FX 991 ES PLUS 2E, i zi
Foto e Kalkulator Casio FX 991 ES PLUS 2E, i zi

Kalkulator Casio FX 991 ES PLUS 2E, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.23 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 34.21 €
Ju kurseni 4.86 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kalkulator shkollor, i cili është i pajisur me një ekran LCD (bardhë e zi) me një rezolucion prej 31 × 96 px, do të jetë një ndihmës i shkëlqyeshëm për nxënësit e shkollave të mesme në mësimet e matematikës. Falë teknologjisë së përdorur SV.PAM, pajisja ju lejon të futni saktësisht formulat e llogaritjes. Kalkulatori ofron 417 funksione, 9 memorie të ndryshueshme dhe disa funksione matematikore. Kalkulatori fiket automatikisht pas 10-15 minutash nga operimi i fundit, kështu që nuk do të shqetësoheni për harxhimin e panevojshëm të baterisë nëse harroni të fikni kalkulatorin kur të keni mbaruar.
Lansuar:
15. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i shifrave të shfaqura:
10+2
Slot për bateri:
LR44
Kodi:
4549526609039
Pesha g:
95
Përmasat H x W mm:
77 x 11 x 162
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
Ngjyra:
Zezë
Rezolucioni i ekranit:
31 x 96
EAN:
4549526609039
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kalkulator Casio FX 991 ES PLUS 2E, i zi
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo