1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел CyberPower Surge Buster, 4x приклучоци, 2x USB, црно

Продолжен кабел CyberPower Surge Buster, 4x приклучоци, 2x USB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,519 MKD.
1,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,178 MKD.
Заштеди 129 MKD.
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Тој е еден од првокласните штитници за заштеда на енергија. Идеално е прилагоден за заштита на домашната електроника, домашните апарати, компјутерите и електронските уреди, па дури и оние на кои им е потребен прекин на струја ноќе, на пример. Продолжниот кабел со 4 приклучоци ви овозможува да приклучите до четири приклучоци истовремено. MOV приклучоците ја штитат заштитата од пренапони и поврзаните електронски уреди од проблеми со струја и гром, додека филтерот за шум EMI/RFI ги намалува пречки во фреквенцијата и ефикасно го зголемува квалитетот на сликата и звукот во аудио или видео системите. Главните предности на заштита од пренапони Заштита од преоптоварување USB приклучоци за полнење Заштита на компјутерот Најдобра отпорност на прашина во својата класа Дупки за монтирање во форма на клучалката Клучни својства Професионална заштита од пренапон со висок степен на заштита, погодна за заштита на апарати за домаќинство и кујна, приклучоци 4 × FR, сегашен прекинувач, конструкција отпорна на прашина, LED индикација, заштита од пренапон 350J, влезен напон 200 - 250 Vac; 2 x USB, максимална струја на пренапони 7500 A, должина на кабел 1,8 метри.
Клучот :
да
Максимална енергија [A]:
10
Максимална енергија [kA]:
7,5, 7.5
Номинална фреквенција на влез [Hz]:
50
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина на кабел [m]:
1.8
Ефективен енергетски капацитет [џули]:
350
Код на производителот:
P0420SUD0-FR
Код:
P0420SUD0-FR
Лансиран на:
29. 11. 2019
Влезни конектори:
FR
Препорачуваме да го добиете производот на:
Поддршка на АПЦ
Број на продажни места:
4
Димензии:
55,5 x 297 x 45,5, 55.5 x 297 x 45.5
Пеша [кг]:
0.395
Излезни приклучоци:
2x USB, 4x FR, 4x FR, FR
Производител:
CyberPower, CyberPower
Копче за запирање и палење:
По
Длабочина [mm]::
45,5
Веб-страница на производителот:
Cyberpower.com
УСБ:
По
Номинален влезен напон [V]:
230
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712856275780
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел CyberPower Surge Buster, 4x приклучоци, 2x USB, црно
1,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ