1 / 2
Продадено
Слика на Кабел PremiumCord UTP CAT- 6, сина боја 3 м
Слика на Кабел PremiumCord UTP CAT- 6, сина боја 3 м

Кабел PremiumCord UTP CAT- 6, сина боја 3 м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Брендираниот мрежен кабел од категорија 6 е дизајниран особено за гигабитни мрежи и со него е можно да се постигне до двојно поголема фреквенција отколку со категоријата 5 / 5е со која секако е целосно компатибилна. PremiumCord кабелот е дизајн со директно завршување со пар RJ-45 конектори со четири пара жици. Theиците се 100% бакарни (AWG26 / 7) и на кабелот не му недостасува UL сертификација. Должината на кабелот е 3m, а бојата е сина.
Наменето за:
Компјутер, мрежи
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
3
Категорија:
6
Код на производителот:
sp6utp030B
Код:
8592220005924
Лансиран:
10. 5. 2011, 10 мај 2011 година
Конектор:
RJ-45, 2, RJ-45
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Од приклучокот:
Мажјак RJ-45
Боја:
ЦРНО, Сина, Сина
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
Мажјак RJ-45
Стапка на неуспех:
0,00 %
Производител:
OEM, OEM
EAN:
8592220005924
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел PremiumCord UTP CAT- 6, сина боја 3 м
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ